بیستک بوم آتشین | درباره ما | آتش زنه | آتشزا | الکل ژله ی | شرکت بیستک بوم آتشین تولید کننده انواع سوخت پاک
درباره شرکت بیستک بوم آتشین تولید کننده انواع سوخت پاک از جمله الکل ژله ی و آتشزا
درباره ما , آتش زنه , آتشزا , الکل ژله ی ,بیستک بوم آتشین , سوخت پاک
13396
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

درباره ما

بیستک بوم آتشین

صنعت پتروشیمی و تولید سوخت پاک و ژل آتش زا

–   تاسیس 1391   –

این روزها آلودگی هوا با توجه به پیامدهای زیانبارش به یکی از ملموس ‌ترین معضلات زیست محیطی در ایران و کشور های بزرگ و پر جمعیت تبدیل شده است و با کمبود انرژی وسوخت در جهان همواره متخصصین در این زمینه  از ایده های جدیدی برای بهبودی الودگی و  صرفه جویی می کوشند تا نیازهای انسان تامین شود.

به همین دلیل دانشمندان ایران و سایر جهان به خصوص در اروپا همواره در سدد راهی نوین  برای تولید سوختی پاک برای مایحتاج بشریت و استفاده  از روشی نو برای صرفه جویی در مصرف انرژی وجاگزین سوخت سنتی باشند.

چرا که استفاده از انرژی وسوخت سنتی باعث الودگی شدید هوا در محیط های بسته و باز  به خصوص در کشورهای پرجمعیت و گرم می باشد و همینطور جهان باید اماده تمام شدن منابع نفتی باشد .

لذا بایستی از فرآورده های نفتی و منابع طبیعی به صورت حسابرسی شده و بمقدار لازم استفاده نمود .

شرکت بیستک بوم آتشین یکی از معدود شرکتهای تخصصی در خاورمیانه  است که هدف آن بنابر حوزه تخصصی فعالیت خود در زمینه تولید سوخت پاک در قالب بالاترین فناوری های دنیا جهت تولید سوخت با عمر طولانی و بدون آلودگی هوا مستخرج از فرآورده های نفتی می باشد .

نمودار تولید سال 94
  • سوخت پاک ژله ای برند (بیستک)
  • سوخت پاک ژله ای برند (آتشین)
  • الکل صنعتی
  • سوخت روغنی

شرکت بیستک بوم آتشین سال 1391 با تاسیس کارخانه به مساحت 3000 متر مربع در استان قم واقع درشهرک صنعتی دستجرد کار خود را به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع سوخت پاک مشغول به بهره برداری نموده است.
در واقع شرکت بیستک بوم آتشین با بهره گیری ازنیروی انسانی متخصص متعهد و مجرب و مدیرانی خوشنام و باسابقه ایرانی وهمکاری تعدادی از متخصصین پتروشیمی خارجی توانسته اند به فرمولی بسیار خاصی از سوخت پاک با ماندگاری زیاد دسترسی پیدا کنند .  با به کارگیری ازماشین آلات مدرن و مورد نیاز و دستیابی به دانش فنی روز خط تولیدخود رادایر گردانیده و انجام تمامی پروسه ها با بهترین کیفیت توانسته رضایتمندی مشتریان محترم  که هدف اصلی این شرکت است  را جلب نماید .
سوخت پاک مانند (سوخت ژلاتینی) که از الکل صنعتی تولید می شود و یا (سوخت روغنی) که از  فرآورده های نفتی دیگر تولید می گردد . به هیچ وجه الودگی در فضای بسته یا باز ایجاد نمی نماید و کاملا سازگار با طبیعت می باشد. ولازم بذکر است که استفاده از الکل ژلاتینی هیچ گونه ضرر یا اسیب رسانی جهت استفاده، ان توسط انسان ندارد.
ضرورتاً سلامت خریدار برای مسئولین شرکت بیستک بوم آتشین بسیار مهم است لذا برای کسب اطمینان بیشتر شما مشتریان  کلیه  محصولات مورد آزمایش قرار داده شده است..محصولات شرکت ما در فضاهای مختلف و در مناطق مختلف جغرافیایی گوناگون مورد آزمایش قرار گرفته است.( دردمای بالای40 درجه  و زیر10 درجه سانتیگراد )
شرکت بیستک بوم آتشین با هدف گسترش سطح تولید وسوخت پاک در داخل و حتی در سطح بین المللی بخصوص آسیا و خاورمیانه فعالیت خود را آغاز شده است .
از متخصصان جوان ایرانی و خارجی در زمینه تجارت و بازاریابی الکترونیک جهت گسترش فعالیت خود در سطوح بین المللی استفاده نموده است .
در همین راستا شرکت بیستک بوم آتشین برای هدف اصلی خود که مشتری مداری می باشد و با هدف سطح ارتقای کیفی و کمی خود اتاقی را که شامل ایده های جدید و خلاقانه میباشد را در شرکت خود جا داده است زیرا هدف این شرکت  تولید سوخت پاک در صنایع پتروشیمی می باشد.
ما همواره در راستای هدف مشتری مداری خودهر سی روزگزارش برنامه های تولید کیفی و کمیتی خود را از اتاق ایده پردازان گرفته و با ایده های جدید ،تولیدات خود را در تمامی سطوح مختلف (کمی و کیفی) متغیر می سازیم.
احساس مسئولیت بهائی است که باید برای کسب موفقیت پرداخت کرد.

نمودار مصرف کنندگان سوخت پاک برند بیستک کلاس A (سال 94)
ایران 0%
کشورهای همسایه0%
آسیا0%
افریقا0%
اروپا0%

مدیریت

مهندس امید جانمیرزایی مدیر عامل شرکت بیستک بوم آتشین

مهندس امید جانمیرزایی

مدیر عامل

مهندس مرتضی قزوینیان مدیر داخلی شرکت بیستک بوم آتشین

مهندس مرتضی قزوینیان

مدیر داخلی

مهندس عبدالله حامد مدیر فروش خاورمیانه

مهندس عبدالله حامد

مدیر فروش خاورمیانه

مهندس محمد جانمیرزایی مدیر کارخانه بیستک بوم اتشین

مهندس محمد جانمیرزایی

مدیر کارخانه

آقای عباس رضایی مدیر روابط عمومی و تبلیغات

اقای عباس رضایی

روابط عمومی و تبلیغات

مهندس مجید جانمیرزایی مدیر فنی خط تولید کارخانه بیستک بوم اتشین

مهندس مجید جانمیرزایی

مدیر فنی

نماینده ها

در صورت وجود فعلی نماینده در شهرهای زیر ، لطفا برای تهیئه محصولات کوناگون بیستک بوم آتشین از جمله آتشزنه یا ژل آتشزا لطفا با نمایندگان محترم تماس بگرید.

مشهد

مشخصات تماس با نماینده مشهد:

کرمان

مشخصات تماس با نماینده کرمان:

قم

مشخصات تماس با نماینده قم:

شیراز

مشخصات تماس با نماینده شیراز:

بندرعباس

مشخصات تماس با نماینده بندرعباس:

گرگان

مشخصات تماس با نماینده گرگان: